cíl programu: zdravé hubnutí a dosažení optimální váhy, osobní plán na její udržování a změnu životního stylu
  program je určen pro tu z vás, která:

 • chcete zdravě a bezpečně upravit váhu o 5 až 50 či více kilogramů
 • znáte vše o hubnutí, ale potřebujete podporu, motivaci a pomocnou ruku
 • zažíváte jo-jo efekt a chcete se z tohoto začarovaného kruhu dostat rychle ven
 • jste dostala od lékaře doporučení zhubnout
 • máte pocit, že už to takhle s vaší váhou dál nejde?
  Program hubnutí pro ženy probíhá formou individuálních konzultací a je založen na principu změny životního stylu. Na základě odborných informací ze všech souvisejících oblastí společně sestavíme takový plán, aby vám vyhovoval a dával smysl. Určitě bude mít jiný plán maminka na mateřské a manažerka, která je dlouho do večera v práci. Pokud máte již předchozí zkušenosti s hubnutím, víte, že nestačí jen po nějakou dobu dodržovat předepsanou ?dietu? a pak se vrátit k nesnídání a večerním dobrůtkám. Protože pokud tak učiníte, vrátí se vám i kila, která jste tak pracně shazovala.
  Pravděpodobně všechny důležité informace o zdravém hubnutí už dobře znáte, dokonce jste většinu z nich i vyzkoušela. Pak pro vás bude hlavní náplní programu utřídění všeho, co o zdravém životním stylu víte, a sestavení vašeho osobního reálného plánu.
  Naše práce tedy probíhá v několika fázích – čištění těla a jeho výživa, intenzivní změna návyků a jejich dlouhodobé udržení. Na osobních setkáních se kromě vážení a měření učíme, jakou stravu si vybírat, jak si sestavit jídelníček z kalorického i nutričního pohledu, jak dodržovat pohybový režim, pitný režim, které potraviny nahradit jinými, jak vařit, aby nám jídlo chutnalo a současně nebylo příliš kalorické apod.
  Budeme se také zabývat tématy: večerní jídlo, přejídání se, ujídání mezi hlavními jídly, co vařit pro děti, uzeniny, fast food, biopotraviny, oslavy, chuť na sladké, zvládnutí okolí. Naučíte se jak, mít své chutě pod kontrolou, a přitom se netrápit hlady.
  Psychika, stresové situace, nálady a emoce ? to bude další okruh témat, která zařazujeme do konzultací podle konkrétní potřeby každého klienta. U žen tato oblast hraje velice důležitou roli, aniž si to většina uvědomuje.
  Po dobu trvání programu vám budeme jakýmsi osobním trenérem, jenž radí, motivuje i kontroluje. Budeme vás podporovat tak dlouho, až se vaše nové zvyky stanou každodenní rutinou. Zejména v období dlouhodobého udržení dosažených výsledků jsme to pak my, kdo zavolá a ptá se na vaši současnou situaci, neboť ze zkušeností víme, že mezi rozhodnutím (“Už s tím musím něco udělat!”) a realizací (zvednete telefon a zavoláte nám) uplyne většinou příliš dlouhá doba.
  program zahrnuje:

 • sestavení individuálního programu zdravého hubnutí
 • osobního poradce během celého program, podporu a motivaci
 • práci na změně vašeho životního stylu, individuální konzultace
 • detoxikaci a vyživení organismu
 • výběr vhodné pohybové aktivity